Кур'єрська доставка для бізнесу

У вас інтернет-магазин? Мережа ресторанів? Ви продаєте квіти? Кондитерська? Вам потрібно терміново передати документи? І вам потрібні кур'єри, які швидко і точно будуть виконувати всі ваші доставки і доручення, але ви не хочете їх тримати в своєму штаті?

Тоді вам буде вигідна платформа iPOST. користуйтеся термінової кур'єрською доставкою і платите, тільки тоді, коли це буде вам потрібно.

iPOST – це ваш швидкий і надійний кур'єр.

Відео

Що ви отримаєте?

 • Турбо-доставка від 30 до 120 хвилин.
  Час доставки залежить від відстані від відправника до одержувача.

 • Доставка в зручний для вас час.
  Вкажіть часові інтервали, в які потрібно забрати і доставити відправлення.

 • Зворотня доставка.
  Це відправлення до 3-х кг. Їм може бути підписаний документ і повернутий кур'єром назад відправником, або готівкові гроші за проданий товар. Або і гроші, і підписаний документ і т.д.

 • Післяплата на розрахунковий рахунок компанії або ФОП (комісія - 1.5%, мінімум 5 грн).
  При оформленні замовлення в особистому кабінеті для бізнесу, Вам потрібно вибрати опцію «Післяплата на розрахунковий рахунок» і вказати призначення платежу. По завершенню доставки зазначена Вами оголошена вартість товару буде перерахована на розрахунковий рахунок за реквізитами, вказаними Вами при реєстрації в особистому кабінеті для бізнесу.

  Банківська комісія за післяплату на розрахунковий рахунок - 1.5%, але мінімум 5 грн. Ця комісія буде включена у вартість доставки.

 • Викуп відправлення (товару) кур'єром.
  Кур'єр може викупити вказаний вами товар вартістю до 2000 грн. Для цього вам слід поповнити ваш рахунок iPOST на суму рівну викупу. Ця сума буде заблокована на вашому рахунку на час доставки. Робиться це для того, щоб ви не відмовилися від викупленого кур'єром відправлення.

  Також можна вибрати викуп кур'єром без гарантування. В цьому випадку вам баланс (як страхувальну суму, поповнювати не обов'язково). В цьому випадку кур'єр може побоюватися брати замовлення у неперевіреного замовника.

 • Поділ вартості доставки між відправником і отримувачем.
  У формі замовлення є можливість розділяти вартість доставки між відправником і отримувачем. Наприклад, доставка вийшла 60 грн., Ви інтернет-магазин і хочете, щоб ваш клієнт платив фіксовану суму за доставку 50 грн., Тоді ви можете вказати, щоб 50 грн. платив одержувач і 10 грн. відправник готівкою або з вашого рахунку iPOST (балансу). Рахунок iPOST можна поповнити банківською карткою або сплативши рахунок за безготівковим розрахунком.

 • Послідовна доставка - кілька одержувачів.
  Якщо замовлення не термінові і клієнтам можна розвозити замовлення протягом дня, ви можете оформити замовлення з декількома одержувачами. Це означає, що до вас приїде один кур'єр і візьме відразу кілька посилок для доставок в різні пункти. Вартість доставки кожного пункту фіксована (однакова). Зворотній доставка (документи, гроші чи щось до 3-х кг.) Дорівнює вартості одного пункту.

 • Матеріальна відповідальність.
  У кур'єра на рахунку блокується оголошена вартість відправлення на час доставки і, якщо ваше відправлення пропаде, протягом 3-х діб на ваш баланс буде компенсована оголошена вартість відправлення. Однак кур'єр iPOST нікуди не пропадає, інакше йому просто доведеться викупити відправлення, він буде назавжди заблоковано в системі і буде мати проблеми з законом України. Кур'єри iPOST дорожать своєю репутацією і намагаються виконувати доставки вчасно і відповідально.

 • Зручний додаток.
  В додатку iPOST (Google Play або AppStore) - легко створювати, оплачувати і контролювати замовлення.

 • Близько 1000 кур'єрів в системі.
  Кількість кур'єрів зростає з кожним днем. Це не просто кур'єри, це Айпостмени! Вони завжди поруч з відправником і в будь-який момент готові взяти замовлення і тут же його виконати.
  В недалекому майбутньому сервіс буде працювати у всіх великих містах України. Зареєструйтеся на сайті iPOST.ua і ми повідомимо вас про появу сервісу в вашому місті.

 • Відстеження місцезнаходження кур'єра на карті.
  В особистому кабінеті на сайті або в додатку на карті ви можете в реальному часі спостерігати, де знаходиться ваш кур'єр з відправленням, бачити ПІБ, фото і номер телефону кур'єра. Також в особистому кабінеті ведеться історія доставок і платежів.

 • Ваш клієнт завжди на зв'язку з кур'єром iPOST.
  Як тільки кур'єр бере доставку в роботу, одержувачу (вашому клієнтові) в SMS приходить номер телефону, ім'я, номер замовлення в системі iPOST і код підтвердження. Вам більше нема про що хвилюватися, так як вони тепер можуть легко зв'язатися один з одним, якщо виникнуть якісь питання.

 • Гарантія успішної доставки - код підтвердження.
  Коли кур'єр приїжджає до одержувача, то для нього доставка вважається успішно закритою тільки після того, як одержувач (або творець замовлення) продиктує кур'єру код підтвердження, який приходить йому в SMS (а у того хто створив замовлення, код можна побачити в описі доставки на сайті або в додатку). Код підтвердження є аналогом підпису одержувача про успішне отримання відправлення.

 • Інтеграція з сайтом або інтернет-магазином через API.
  Якщо у вас багато замовлень, і ваші співробітники не встигають їх оформляти в особистому кабінеті на сайті iPOST.ua або ж ви не хочете займатися рутинними завданнями, тоді ви зможете автоматизувати ці процеси, використовуючи наше API.З тарифами можна ознайомитися в розділі Тарифи.

Якщо у вас більше 100 доставок в місяць, можете домовитися з менеджерами iPOST про призначення індивідуального фіксованого тарифу на доставку.

За допомогою платформи iPOST ваші доставки на 100% будуть виконані швидко, надійно і якісно.

Вам більше не варто турбуватися про своєчасних доставках, iPOST подбає про це, а ви зможете більше сконцентруватися на вашому бізнесі.

Для виклику кур'єра (якщо вам не потрібна оплата за рахунком) вам не обов'язково кудись дзвонити, надсилати замовлення заздалегідь на пошту і т.п. Просто пройдіть невелику реєстрацію в особистому кабінеті, заповнивши кілька полів і тут же можете оформити ваш перший замовлення.

Протестувавши нашу роботу одного разу, ми назавжди будемо вашим надійним партнером!