iPOST –це перша кур'єрська онлайн-платформа яка надає швидку кур'єрську доставку для інтернет-магазинів, супермаркетів, аптек та інших компаній.

Закази на доставку оформляються онлайн на сайті iPOST.ua, або в додатку iPOST (Google Play, AppStore) або за телефонами контакт-центру.

Додаток працює на мобільних пристроях Android та iOS. Логістична модель - тисячі кур'єрів по місту, найближчий кур'єр до відправника бере доставку в роботу. При такій схемі роботи і повної автоматизації платформи, вдалося досягти показників турбо-доставки - від 30 до 120 хвилин або у зручний для замовника час. Всі кур'єри проходять ретельний відбір, навчання та перевірку.

iPOST забезпечує матеріальну відповідальність і багатофункціональність для різного роду бізнесу, інтеграцію з сайтами інтернет-магазинів по API. iPOST - на 100% український проект.

Послугами інноваційної платформи iPOST заснованої в 2016 році вже користуються такі українські бренди як АТБIQOS , Сільпо

та інші великі компанії. Зараз сервіс працює в 294 городах по всій України у тому числі Київ, Харьків, Днепр та інші великі міста.

Зареєструватися для виклику кур'єра можна, як на сайті сайті так і через додаток.

1. В правому верхньому куті екрану натисніть на меню «Мій кабінет».
2. Заповніть поля «Ім'я», «Прізвище», «Номер телефону», «Електронна пошта», «Пароль», «Повторіть пароль» і натисніть на кнопку «Зареєструватися».
3. На вказаний Вами мобільний номер телефону прийде код підтвердження і при введенні коду у відповідне поле, ви підтверджуєте реєстрацію в системі. Також пропонується ввести пароль підтвердження є акцептом прийняття угоди про використання.

Після реєстрації на сайті ви потрапляєте в особистий кабінет і можете оформляти замовлення на доставку. Реєстрація необов'язкова, проте зареєструвавшись, ви отримаєте масу переваг, а саме особистий кабінет, в якому ведеться історія доставок і платежів, видно фото, ПІБ, номер телефону кур'єра, переміщення кур'єра на карті, можливість оплати з балансу iPOST (з банківської карти) і багато інше.

Так, завантажте додаток безкоштовно на Google Play або AppStore.

Вартість доставки залежить він декількох факторів:

- відстані від відправника до одержувача (це відстань прораховується в адресі відправника і одержувача на сайті або в додатку);
- оголошеної вартості відправлення;;
- ваги;
- часу доби, в яке виконується доставка;
- погодних умов;
- вихідний / святковий день (надбавка до вартості замовлення);
- опції зворотного доставки;

Не підтверджуючи замовлення на доставку, можете створити доставку і зліва від форми замовлення ви побачите, як формується загальна вартість доставки. У формі замовлення є можливість розділяти вартість доставки між відправником і отримувачем. Наприклад, доставка вийшла 60 грн., Ви інтернет-магазин і хочете, щоб ваш клієнт платив фіксовану суму за доставку 50 грн., Тоді ви можете вказати, що 50 грн. платить одержувач і 10 грн. відправник готівкою або з вашого рахунку iPOST (балансу). Рахунок iPOST можна поповнити банківською карткою або сплативши рахунок за безготівковим розрахунком.

Є можливість замовити послідовну доставку - кур'єр може взяти відразу кілька посилок і розвозити їх по місту за фіксованим тарифом за кожен пункт.

Більш детально, з тарифами доставок, завжди можна ознайомитися в розділі сайту Тарифи. Якщо у вас більше 500 доставок в місяць, можете домовитися з менеджерами iPOST про призначення індивідуального фіксованого тарифу на доставку.

Замовлення можна оформити трьома способами:

1. На сайті iPOST.ua
Якщо ви за допомогою сервісу iPOST викликаєте кур'єра перший раз, вам необхідно пройти невелику реєстрацію.
У правій верхній частині екрану натисніть на пункт меню «Мій кабінет».
Заповніть поля «Ім'я», «Прізвище», «Номер телефону», «Email», «Пароль», «Повторіть пароль» і натисніть на кнопку «ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ». На вказаний вами мобільний номер телефону прийде код підтвердження і при введенні коду у відповідне поле, ви підтверджуєте реєстрацію в системі. Також пропонується ввести пароль підтвердження є акцептом прийняття угоди про використання.  

Після реєстрації на сайті ви потрапляєте в особистий кабінет і можете оформляти замовлення на доставку. Заповнивши всі поля у формі замовлення, в залежності від умов доставки, зліва на таблиці ви побачите загальну вартість, пункти з яких ця вартість сформована. Якщо вартість замовлення вас влаштовує, натисніть на кнопку викликати кур'єра. Зверніть увагу на підказки зі знаками питання в формі замовлення. Натиснувши на них, ви отримаєте відповіді на більшість ваших питань. У коментарі до замовлення можете написати для кур'єра будь-які побажання, наприклад, вказати поверх, на який потрібно піднятися кур'єру, номер замовлення в інтернет-магазині або будь-яку інструкцію, яку кур'єру потрібно виконати при доставці. Якщо у вас все ж залишилися питання щодо заповнення форми замовлення або будь-які інші питання, ви можете їх задавати в чат - допомога онлайн iPOST, в правому нижньому кутку сайту або зв'язатися з контакт-центром за допомогою одного з телефонів зазначених над формою замовлення. Оформивши замовлення один раз через особистий кабінет на сайті або через додаток, ви зрозумієте, на скільки це зручно.

Якщо вам підходить вартість доставки, натисніть на кнопку «Викликати кур'єра». Кнопка розташовується під формою замовлення. Пошук кур'єра зазвичай займає не більше 15 хвилин. У пункті меню активні доставки, зайшовши в виконувану доставку, ви будете бачити, де в даний момент знаходиться кур'єр. Далі ви будете бачити як кур'єр спочатку наближається до пункту А, потім в пункт Б. Також ви будете бачити на якому етапі знаходиться кур'єр - «В дорозі до одержувача», «Очікує одержувача», «Отримав відправлення» і т.д. Ці статуси доставки кур'єр змінює в додатку в процесі виконання доставки. Ви будете бачити ПІБ, фото і номер телефону кур'єра. В кожному замовленні є код підтвердження.Як тільки кур'єр бере замовлення в роботу, цей код підтвердження приходить одержувачу в SMS на вказаний вами номер телефону одержувача. Його кур'єр запитує у одержувача після того, як віддасть одержувачу відправлення (товар, документи). Код підтвердження є цифровим підписом. Буває, що одержувачу не доходить код підтвердження, це буває, коли замовник вказує міський номер телефону. В цьому випадку, кур'єр може передзвонити або замовнику доставки або в контакт-центр і запросити код підтвердження. Перед тим, як диктувати кур'єру код підтвердження, варто зв'язатися з одержувачем, і переконатися, що він отримав відправлення.Всі наші кур'єри матеріально відповідальні, у них на час доставки блокується оголошена вартість відправлення на їх рахунку iPOST. Після того як кур'єр вводить код підтвердження на останньому етапі доставки, на їх рахунку вартість доставки розблокується. Якщо кур'єр пропав з відправленням, протягом трьох діб починаючи з зазначеного часу доставки, вам на рахунок iPOST буде відшкодована оголошена вами вартість відправлення. Гроші з балансу можна вивести на банківську карту. Однак, кур'єри iPOST нікуди не пропадають, вони несуть матеріальну відповідальність і дуже дорожать своєю репутацією.

2. Через мобільний додаток iPOST (Google Play або AppStore).
Скачайте додаток, пройдіть коротку реєстрацію, натисніть на кнопку «Викликати кур'єра» і заповніть всю необхідну інформацію по доставці.

Користуйтеся швидкими і зручними послугами доставок iPOST із задоволенням!

1. Готівкою відправником.

2. Готівкою одержувачем. .

3. Готівкою одержувачем і відправником.
Є можливість розділити вартість доставки. Якщо у вас інтернет-магазин і для ваших клієнтів фіксована вартість доставки і, наприклад, вартість доставки вийшла 60 грн., Ви можете вибрати, щоб 50 грн. оплатив одержувач і 10 грн. відправник.

4. З рахунку iPOST.

Рахунок iPOST можна поповнити банківською карткою, прив'язавши її в пункті меню «Мій рахунок» в особистому кабінеті або сплативши рахунок за безготівковим розрахунком. Рахунок і договір можна запросити, зателефонувавши в контакт-центр iPOST.

5. З рахунку iPOST і готівкою відправником.

6. З рахунку iPOST і готівкою одержувачем.

1. Зворотній доставка, відправлення до 3 кг.
Це може бути підписаний документ і повернутий кур'єром назад відправнику, або готівкові гроші за проданий товар або і гроші і підписаний документ. Вартість зворотної доставки вважається як базова вартість + надбавка за відстань від одержувача до відправника. При виборі зворотної доставки, форма замовлення прорахує вам точну вартість цієї послуги в конкретному замовленні.

2. Накладений платіж на розрахунковий рахунок.
В даному випадку кур'єр віддає товар вашому клієнтові (одержувачу), бере з нього оголошену вами вартість відправлення і по завершенню доставки гроші надходять на вашу банківську карту, підв'язану до вашого аккаунту в особистому кабінеті. Якщо гроші по завершенню доставки не надійшли на вашу карту, можете зв'язатися з контакт-центром iPOST, для того щоб співробітники підтвердили висновок грошей. З метою безпеки часто суми стають на підтвердження, і співробітники iPOST раз о 2 годині підтверджують висновок. Комісія при виведенні накладеного платежу на карту становить 3%. Цю комісію бере платіжна система WayForPay, з якої працює платформа iPOST. У найближчому майбутньому iPOST постарається цю комісію зменшити.

Кур'єр викупить товар за свої гроші, а ви розрахуєтеся з ним зручним способом. Викуп товару стане в нагоді, якщо ви не любите платити онлайн або доставка в магазині занадто довга або дорога. Обмеження у сумі викупу – 2000 грн.

Для замовника доступні три варіанти розрахунку за викуплене кур'єром відправлення (товар):

З рахунку iPOST
Вам необхідно поповнити свій рахунок iPOST в пункті меню «МІЙ РАХУНОК» на суму рівну викупу відправлення. Кур'єр викупить відправлення за свої гроші, а з вашого рахунку спишеться сума викупу по завершенню доставки. Якщо одержувач і відправник відмовляться від доставленого кур'єром відправлення, з вашого рахунку iPOST кур'єру буде компенсована оголошена вартість відправлення.

Готівкою одержувачем
Викуп відправлення з гарантуванням - кур'єр викуповує відправлення за свої гроші, а ви страхуєте витрачені кур'єром гроші шляхом поповнення рахунку iPOST в пункті меню «МІЙ РАХУНОК». Якщо одержувач і відправник відмовляться від доставленого кур'єром відправлення, з вашого рахунку iPOST кур'єру буде компенсована оголошена вартість відправлення.

По місту кур'єри iPOST можуть виконувати турбо-доставки зі швидкістю від 30 до 120 хвилин або у зручний для отримувача час.

Щоб поповнити свій рахунок iPOST перейдіть на вкладку «МІЙ РАХУНОК» в особистому кабінеті, в пункті меню «Аккаунт».
На цій сторінці відображається ваш поточний баланс. Поповнити рахунок iPOST можна з вашої банківської карти. Натисніть на кнопку «прив'язати КАРТУ». Далі прочитайте невелику інструкцію і натисніть на кнопку «Перейти до прив'язки карти». Ви будете перенаправлені на платіжну систему «WayForPay». Заповніть всі поля на цій сторінці і натисніть на кнопку «Далі». На наступній сторінці верифікації карти в єдиному полі вам потрібно ввести цифру «1».Це означає, що платіжна система «WayForPay» заблокує на вашій банківській картці 1 гривню і в перебігу декількох хвилин її розблокує. Таким чином, система WayForPay верифікує і прив'язує вашу карту до вашого рахунку iPOST. Натисніть кнопку «Підтвердити» і ваша карта буде прив'язана до рахунку iPOST.
Тепер можете поповнювати свій баланс рахунку iPOST. У пункті меню «МІЙ РАХУНОК» в поле «ПОПОВНЕННЯ БАЛАНСА КАРТОЮ» введіть суму для поповнення і натисніть на кнопку «ПОПОВНИТИ». Поповнення рахунку iPOST з банківської картки здійснюється з комісією - 0%.

Для того, щоб вивести гроші з вашого рахунку iPOST (з балансу) на вашу банківську карту, необхідно в пункті меню «Аккаунт» - «Мій рахунок», в полі «Вивести кошти на карту» вказати бажану суму для виводу та натиснути на кнопку «Вивести». Зарахування грошей на карту здійснюється 7 днів на тиждень з 09:00 до 21:00. Підтвердження про виведення коштів співробітниками Айпост може займати до 3-х годин. Зазвичай виведення коштів підтверджується протягом однієї години.

Кур'єрами iPOST можна передавати будь-які товари, посилки, документи незаборонені законом України для транспортування, що не перевищують габарити: 50 * 50 * 150 см. І вагою до 100 кг. В майбутньому iPOST планує розширити можливість оформляти замовлення на більш великогабаритні вантажі.

З тарифами різних габаритів і ваги можна ознайомитися в розділі Тарифи.

• Будь-які види зброї (їх частини), патрони до них (їх частини); конструктивно подібні до цивільного і службовою зброєю вироби; сигнальна, пневматична, газова зброя, боєприпаси, холодну (включаючи метальна), електрошокові пристрої і іскрові розрядники, а також основні частини вогнепальної зброї;

• Спеціальні технічні засоби, призначені для негласного отримання інформації;

• Органи і (або) тканини людини, кров та її компоненти;

• Радіоактивні матеріали та / або небезпечні відходи;

• Наркотичні засоби, психотропні речовини і їх прекурсори, курильні суміші, сильнодіючі, радіоактивні, вибухові, їдкі, легкозаймисті та інші небезпечні речовини;

• Отруйні речовини, які не є прекурсорами наркотичних засобів і психотропних речовин;

• Отруйні тварини і рослини;

• Культурні цінності;

• Дорогоцінні метали і камені в будь-якому вигляді і стані, природні алмази, за винятком ювелірних виробів, супроводжуваних товаросупровідними документами (Товарний / касовий чек, товарна / товарно-транспортна накладна);

• Відходи і лом чорних і кольорових металів;

• Руди та концентрати дорогоцінних металів і сировинних товарів, що містять дорогоцінні метали;

• Інші, обмежені в обороті, відповідно до законодавства України, речі.

• Забороняється відправляти за допомогою кур'єрської доставки документи, друковані та аудіовізуальні матеріали, розміщені на паперових та електронних носіях:

• Містять заклики до здійснення екстремістської і терористичної діяльності або публічне виправдання тероризму;

• порнографічного характеру;

• Містять іншу інформацію, зберігання / поширення якої переслідується згідно з кримінальним та / або адміністративним законодавством України.

Ми гарантуємо збереження Вашого відправлення. Кур'єри матеріально відповідальні і дорожать своєю репутацією. Якщо все ж з вашим відправленням щось трапиться, оголошена вартість відправлення до 20000 грн буде компенсована на ваш рахунок iPOST протягом трьох діб після зазначеного часу доставки. Гроші ви зможете вивести на вашу банківську карту.

За запізнення система штрафує кур'єрів балами і рейтингом. Кур'єри дуже дорожать своїм рейтингом і намагаються не запізнюватися навіть на одну хвилину. Якщо кур'єр запізниться кілька разів поспіль, ми його заблокуємо.

Замовлення прийме найближчий до відправника вільний кур'єр. Крім того, кур'єри розташовуються відповідно до рейтингу, який після виконаної роботи їм присвоюють замовники.

Можна надсилати скільки завгодно посилок одночасно одному одержувачу, при цьому за кожною посилкою до вас приїде стільки кур'єрів, скільки замовлень ви оформите. Також є можливість оформити мульти-доставку – кільком одержувачам. У мульти доставці кожен пункт за фіксованим тарифом. Зворотня доставка відправлення до 3 кг вважається за вартістю як за один пункт.

З списком міст, в якому працюють кур'єри iPOST ви знайдете за цим посиланням.