iPOST - це на 100% український кур'єрський сервіс, заснований у 2017 році.

За допомогою мобільного додатка iPOST WORK наші кур'єри (ми їх називаємо Айпостмени) виконують доставку за 30-120 хвилин.

Усі кур'єри проходять ретельний відбір, навчання та перевірку.

У програмі iPOST (доступно на iOS та Android) та в особистому кабінеті на сайті iPOST.ua, клієнти можуть оформлювати та контролювати всі етапи доставки в реальному часі.

Інтернет-магазини інтегровані з платформою iPOST API. Серед них мережі відомих продуктових супермаркетів, аптек та інтернет-магазини з іншими категоріями товару.

Компанія забезпечує повну матеріальну відповідальність.

Список міст, в яких працює сервіс

Список основних партнерів (бізнес-клієнтів)


Зареєструватися можна на сайті iPOST.ua та через додаток iPOST (Google Play або AppStore).

1. У правій верхній частині екрана натисніть пункт меню «Мій кабінет».

2. Заповніть інформацію про себе. І натисніть "Зареєструватися".

3. На вказаний номер телефону прийде код підтвердження. При введенні коду ви автоматично приймаєте угоду користувача.

Реєстрація необов'язкова, але маючи особистий кабінет ви можете бачити історію доставок та платежів, фото, ПІБ, номер телефону кур'єра, відстежувати його розташування на карті, з'являється можливість оплати з балансу iPOST (з банківської картки) та багато іншого.


Вартість доставки залежить від декількох факторів:

- відстані від відправника до одержувача (відстань прораховується автоматично на сайті або в додатку);
- оголошеної вартості відправлення;
- ваги;
- кліматичних умов;
- часу доби, коли виконується доставка;
- вихідний/святковий день (надбавка до вартості замовлення);
- чи є зворотна доставка;

Детальніше, з тарифами доставок, завжди можна ознайомитись у розділі сайту Тарифи.

Якщо у вас більше 300 доставок на місяць, напишіть нам і зв'яжемося з вами для обговорення деталей співпраці.


Для початку необхідно оформити замовлення.

Це можна зробити трьома способами:

1. На сайті iPOST.ua (відео-інструкція)
Ви можете оформити замовлення на головній сторінці сайту iPOST.ua без реєстрації або після реєстрації в особистому кабінеті. Для оформлення замовлення без реєстрації потрібно клікнути на кнопку «Викликати кур'єра», заповнити у формі замовлення всі необхідні поля. Також ви можете реєструватися в особистому кабінеті, як це зробити читайте тут.

Після заповнення всієї інформації на замовлення, з'явиться вартість доставки зі знаком питання. Натиснувши знак, ви побачите розшифровку формування ціни. Якщо вартість замовлення вас влаштовує, натисніть кнопку «Викликати кур'єра».

Якщо у вас все ж таки залишилися питання щодо заповнення форми замовлення або будь-які інші питання, ви можете їх задавати в чат – допомога онлайн iPOST.

2. Через мобільний додаток iPOST (Google Play або AppStore) (відео-інструкція)
Завантажте програму, пройдіть коротку реєстрацію, натисніть на кнопку «Викликати кур'єра» та заповніть усю необхідну інформацію з доставки.

3.Через API.

Для автоматичної передачі замовлень, інтернет-магазини з великою кількістю замовлень інтегрується з платформою iPOST по API. Документацію API та Access Token ви побачите в особистому кабінеті бізнес-акаунту на сайті iPOST.ua
Наш менеджер за вашим запитом надішле на електронну пошту інструкцію з інтеграції.
Також менеджер створить чат із нашими програмістами для технічної підтримки під час інтеграції.


1. Готівкою відправником.

2. Готівкою.

3. Готівкою одержувачем та відправником. Є можливість поділити вартість доставки. Якщо у вас інтернет-магазин та для ваших клієнтів фіксована вартість доставки та, наприклад, вартість доставки вийшла 70 грн., ви можете обрати, щоб 50 грн. сплатив отримувач та 20 грн. відправник.

4. З рахунку iPOST. Рахунок iPOST можна поповнити банківською картою, прив'язавши її у пункті меню «Мій рахунок» в особистому кабінеті або сплативши рахунок за безготівковим розрахунком. Рахунок та договір можна запросити, написавши на sales@ipost.ua.

5. З рахунку iPOST та готівкою відправником.

6. З рахунку iPOST та готівкою одержувачем.


1. Замовлення зі зворотною доставкою, до 3 кг.

Це може бути підписаний документ і повернутий кур'єром назад, заміна поламаного пристрою на новий, вибір відповідного одягу та повернення того, що не підійшло.

2.Покладений платіж на розрахунковий рахунок.

В даному випадку кур'єр віддає товар вашому клієнту (одержувачу), бере з нього оголошену вами вартість відправлення і після завершення доставки гроші надходять на ваш розрахунковий рахунок. Ця послуга доступна лише для акаунта бізнесу.

3.Викуп товару.

Кур'єр викуповує товар на касі за готівку або з банківської картки, одержувач відшкодовує кур'єру гроші за чеком. Також ви можете сплатити за викуплений кур'єром товар з рахунку iPOST, при цьому баланс необхідно поповнити заздалегідь з банківської картки.

4.Доставка з декількома одержувачами.

Один відправник та кілька одержувачів.


Кур'єр може викупити товар за свої гроші, а ви розрахуєтеся з ним зручним способом.

Максимальна оголошена вартість відправлення з викупом для бізнес клієнтів по містам: Київ, Львів, Запоріжжя, Одеса, Дніпро, Харків - 4000 грн, у обласних центрах - 2000 грн, у регіонах - 1000 грн.


Доступні три варіанти розрахунку за товар:

1. Готівкою.

Кур'єр викуповує товар за готівку або з банківської картки. Одержувач розраховується з кур'єром за чеком.
Перед оформленням замовлення з викупом вам необхідно поповнити рахунок iPOST на суму викупу.
Якщо одержувач відмовиться від товару та відправник відмовиться приймати викуплений кур'єром товар, з вашого балансу (рахунку iPOST) буде списано суму викупу.

2. З рахунку iPOST

Перед оформленням замовлення вам необхідно поповнити свій рахунок iPOST з банківської картки. Кур'єр викупить за власний кошт. По завершенні доставки
з вашого рахунку iPOST спише сума викупу.


Для того, щоб поповнити рахунок iPOST, потрібно спочатку прив'язати банківську картку. В особистому кабінеті натисніть на «МІЙ РАХУНОК», «ПРИВ'ЯЗАТИ КАРТУ».

На наступній сторінці верифікації картки потрібно ввести цифру «1». Це означає, що платіжна система WayForPay заблокує на вашій банківській карті 1 гривню і протягом декількох хвилин її розблокує. Таким чином, система WayForPay верифікує та прив'язує вашу картку до вашого рахунку iPOST. Натисніть кнопку «Підтвердити» і ваша карта буде прив'язана до рахунку iPOST. Для того, щоб вивести гроші з вашого рахунку iPOST (з балансу) на вашу банківську картку, необхідно в пункті меню «Акаунт» - «Мій рахунок», у полі «Вивести кошти на картку» вказати бажану суму для виведення та натиснути на кнопку « Вивести». Зарахування грошей на картку здійснюється 7 днів на тиждень з 09:00 до 21:00.


Кур'єрами iPOST можна передавати будь-які товари, які не заборонені законом України для транспортування.

Обмеження відправлень:

- максимальна вага: 100 кг
- максимальний габарити: 50*50*150 см
- максимальна вартість: 20 000 грн.

З тарифами різних габаритів та ваги можна ознайомитись у розділі Тарифи.


Будь-які види зброї (їх частини), патрони до них (їх частини); конструктивно подібні з цивільною та службовою зброєю вироби; сигнальна, пневматична, газова зброя, боєприпаси, холодна (включаючи метальна), електрошокові пристрої та іскрові розрядники, а також основні частини вогнепальної зброї;

• Спеціальні технічні засоби, призначені для негласного отримання інформації;

Органи та (або) тканини людини, кров та її компоненти;

• Радіоактивні матеріали та/або небезпечні відходи;

• Наркотичні засоби, психотропні речовини та їх прекурсори, курильні суміші, сильнодіючі, радіоактивні, вибухові, їдкі, легкозаймисті та інші небезпечні речовини;

Отруйні речовини, що не є прекурсорами наркотичних засобів та психотропних речовин;

• Отруйні тварини та рослини;

• Культурні цінності;

• Дорогоцінні метали та каміння у будь-якому вигляді та стані, природні алмази, за винятком ювелірних виробів, що супроводжуються товаросупровідними документами (Товарний/касовий чек, товарна/товарно-транспортна накладна);

Відходи та брухт чорних та кольорових металів;

• Руди та концентрати дорогоцінних металів та сировинних товарів, що містять дорогоцінні метали;

• Інші, обмежені в обігу, відповідно до законодавства України, речі.

• Забороняється надсилати за допомогою кур'єрської доставки документи, друковані та аудіовізуальні матеріали, розміщені на паперових та електронних носіях порнографічний характер.


Відповідно до інструкцій сервісу кур'єр зобов'язується дзвонити та попереджати клієнта про запізнення. Якщо ж він не попередить і спізнюється, у вас і у одержувача є можливість залишити відгук і поставити погану оцінку за результатом доставки. При порушенні правил після першого попередження, кур'єр може бути відсторонений від доставок відділом якості сервісу iPOST.


Замовлення прийматиме найближчий до відправника вільний кур'єр.


Можна надсилати будь-яку кількість. Також є можливість оформити мульти-доставку – кільком одержувачам.


Зі списком міст, в яких працює iPOST, можна ознайомитися за посиланням.


У вашому додатку або в особистому кабінеті на сайті відображатиметься фото, ПІБ та номер телефону кур'єра.Для попереднього укладання договору зв'яжіться з відділом продажу. Після укладення договору наприкінці кожного місяця запитуєте рахунок та отримуєте акт виконаних робіт та специфікацію.

ФАЙЛИ COOKIES

Продовжуючи використовувати сайт ipost.ua, ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.