РОБОТА ВІЛЬНИМ КУР'ЄРОМ

Як почати працювати? Дуже просто!

Встановіть додаток

Встановіть додаток iPOST WORK (Android) або iPOST WORK (iOS) та зареєструйтесь.

Google Play

Пройдіть тестування

Спочатку вам потрібно зайти в розділ "Питання та відповіді" та уважно вивчити, як працює сервіс. Потім зайдіть у розділ програми "Пройти тестування" (має бути мінімум 90% правильних відповідей на запитання) і далі дотримуйтесь інструкцій. Останнім етапом реєстрації буде прийняття та проходження тестової (віртуальної) доставки, після чого ви отримаєте 1000 балів, які допоможуть вам брати перші доставки.

Заробляйте гроші!

Вітаємо, навчання та реєстрація закінчено! Бойове хрещення чекає: беріть наступну справжню доставку та заробляйте з iPOST!

Оплата

Дохід вказано у кожній доставці. Вам не потрібно чекати на оплату 2 тижні або місяць, оплату ви отримуєте за результатом кожної виконаної доставки.

Свобода вибору

Тільки ви вирішуєте скільки, коли та де працювати. Але якщо у додатку ви виставляєте статус «У роботі», на вас лягає певна відповідальність за прийом доставок, а також якісне та своєчасне виконання.

Хто може стати Айпостменом?

Ми запрошуємо доброзичливих, охайних, відповідальних, пунктуальних і вам має бути щонайменше 18 років. Це ви? Тоді нам на шляху! Також, для роботи вам знадобиться смартфон на базі Android та підключений інтернет.

Спільнота кур'єрів «АЙПОСТМЕНІВ»

Чудовий Сервіс! Можна і заробити і людям Допомогти!!!

Edvard09 (Айпостмен)
iPOST – перша кур'єрська онлайн платформа, яка поєднує замовників (приватних та юридичних осіб) з виконавцями доставок – кур'єрами.

Замовники розміщують замовлення на сайті iPOST.ua або у додатку "iPOST", а кур'єри (Айпостмени) виконують замовлення, які бачать у додатку iPOST WORK (Android) та в додатку iPOST WORK (iOS).

Айпостмен - незалежний виконавець доставок, що використовує платформу iPOST, який швидко та якісно доставляє посилки у різних містах.

iPOST – це вільний графік та можливість для швидкого та нескладного підробітку у будь-який день та у будь-який час. Як це працює? Платформа збирає замовлення доставок від різних інтернет-магазинів, компаній та приватних осіб. Ці замовлення відображаються в мобільних програмах iPOST WORK (Android) та iPOST WORK (iOS). Кур'єр може прийняти доставку, що сподобалася, виконати і відразу отримати винагороду.

iPOST — це не тільки заробіток на доставках, але й пригода по місту, нові місця, бали досвіду, акції, змагання, призи та відмінний «фітнес», за який вам заплатять.

Відео

ФАЙЛИ COOKIES

Продовжуючи використовувати сайт ipost.ua, ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.